Find Latest Articles on Crypto, Blockchain and Regulations Worldwide.
bitcoinBTC/USD
$ 22,862.13
ethereumETH/USD
$ 1,672.39
tetherUSDT/USD
$ 1.00
usd-coinUSDC/USD
$ 1.00
bnbBNB/USD
$ 315.72
binance-usdBUSD/USD
$ 1.00
xrpXRP/USD
$ 0.360936
cardanoADA/USD
$ 0.509913
solanaSOL/USD
$ 39.34
polkadotDOT/USD
$ 8.65

Cardano Fiyat Rallisi Yaklaşıyor! İşte Fiyat Hedefi

0


Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Cardano (ADA) fiyatı, Vasil hard fork’unda art arda yaşanan gecikmelere rağmen toparlanmaya hazırlanıyor. Analistler, altcoin’de yükseliş potansiyeli tespit ettiler ve 0.55 dolarlık geçmiş dirençte bir kırılma öngördüler.

ADA fiyatı yatırımcıların yüzünü güldürmeye hazır

Cardano fiyatı, FOMC duyurusu sonrası kayıplarını telafi etti ve 26 Temmuz’daki en düşük seviyelerinden 0,45 dolara yükseldi. Ethereum (ETH) katili akıllı sözleşmeler zinciri Cardano, 0,72 dolara doğru yaklaşık yüzde 40’lık bir ralli yaparak bir kırılmaya hazır gibi görünüyor. Analistler, altcoin’in yükseliş trendine devam etmesinin muhtemel olduğuna inanıyor ve 0.55 dolardaki direnci kırmanın Cardano’nun yükseliş hareketini doğrulayacağına inanıyor. Cardano örneğinde bir yükseliş trendinin yakın olduğuna inanan Rektcapital’deki kripto para analistlerine göre, düşen bir kamadan kopuş, bir fiyat rallisinin göstergesi olarak kabul edilir.

Cardano fiyatı bu nedenle 0,72 dolara kadar yükselebilir. Yükseliş senaryosu, Cardano zincirindeki akıllı sözleşmelerin sayısındaki artış ve zincir içi aktivitenin artmasıyla birlikte olumlu bir beklenti olarak ön plana çıkıyor. Rektcapital analistlerinin Cardano için belirlediği fiyat hedefleri 0,51 dolar, 0,72 dolar. 0,96 dolar ve 1,45 dolar olarak bildiriliyor. İlk hedef, mevcut ADA fiyatının yaklaşık yüzde 40 üzerinde, 0,72 dolarda. Cardano fiyatı 0,33 doların altına düşerse, kripto para analistlerinin yükseliş tezi geçersiz kılınacak ve ADA fiyatı daha fazla düşüş riski altında kalacaktır.

Cardano Vasil Hard Fork daha fazla gecikme yaşayacak mı?

Input Output Global (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, işlerin istikrarlı bir şekilde doğru yönde ilerlediğine inanıyor. Vasil hard fork, kullanıcılar için yumuşak bir geçiş sağlamak adına birkaç hafta ertelendi. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Hoskinson, ilgili ADA sahiplerine konu ile ilgili açıklamalarda bulundu ve herhangi bir yeni sorun ortaya çıkmadıkça, daha fazla gecikme beklemediğini açıkladı. Önceki testlerde geliştiriciler tarafından yakalanan sorunlar, üretim hattında geç meydana geldikleri için ekibi şaşırttı. Bu nedenle geliştiriciler alternatif bir yol kullandılar ve yumuşak bir geçiş hedefleyen hard fork’u ertelediler.

Vasil hard fork, blockchain ağı için bir “oyun değiştirici” olarak lanse edildi ve akıllı sözleşme geliştiricileri için daha da cazip hale geldi. Bununla birlikte, FTX analistleri ise yatırımcıları ADA’daki düşük ivmeye karşı uyardı. Vasil hard Fork’un yeniden ertelenmesi veya gecikmesi, yatırımcıların projeye olan ilgisini aaltabilir ve ADA için bir satış baskısı oluşturabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Original Source: https://www.kriptoarena.com/cardano-fiyat-rallisi-yaklasiyor/

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Shares